kampioenen parade

Winnaars van de DPVN (Kampioens) – Clubmatch

  • 1982

    Nicot de Raineval

  • 1983

    Arko van de Zwanendreef

  • 1984

    Nicot de Raineval

  • 1985

    Viking von Werner Junghof

  • 1986

    Arko van de Zwanendreef

  • 1987

    Nezar v. Nihenhoven

  • 1988

    Fallon Greca Queen of the night

  • 1989

    Diane des Scalaires

  • 1990

    Casper

  • 1991

    Fallon Greca Queen of the night

  • 1992

    Fade de la Barque de L’Esprit

  • 1993

    Emir Gabber v.h. Shogunnaat

  • 1994

    Houri de la Barque de L’Esprit

  • 1995

    Kyra de la Barque de L’Esprit

  • 1996

    Flame Greca Queen of the Night

  • 1997

    Hestia de la Barque de L’Esprit

  • 1998

    Hestia de la Barque de L’Esprit

  • 1999

    Yannah de la Barue de L’Esprit

  • 2000

    Yoker vom Cronsbach

  • 2002

    Bono van het Pepelienehofje

  • 2003

    Mirka des Jardins de L’Armonial

  • 2004

    Alex Rowar van Rayland

  • 2005

    Aida de L’Ascherann

  • 2006

    Dorine van de Walhecke

  • 2007

    Duffyco’s Quentchen Gluck

  • 2008

    Cyrus Bono de L’Ascherann

  • 2009

    Berlin de L’Ascherann

  • 2010

    Duffyco’s Quentchen Gluck

  • 2011

    Kody van Rayland

  • 2012

    Izzi de L’Ascherann

  • 2013

    Berlin de L’Ascherann

  • 2014

    Izzi de L’Ascherann

  • 2015

    Sterre-Fee von Cronestein

  • 2017

    Nero van Rayland

  • 2018

    Sterre-Fee von Cronestein

  • 2019

    Avicii Deejee von Cronestein

Duitse Pinschers met de titel ‘Nederlands kampioen’

De honden die onderstreept zijn staan op bijgevoegde foto

Tutti v.d. Asselbrug

Desiree

Agrett’s Rakker

Barco’s Petit Bonheur

Bernhard v. Donnershof

Trix Petit Bonheur

Sousie v.d. Reinkenhof

Roy von Werner Junghof

Jessy v. Haingraben

Cindy von Werner Junghof

kamp2

Anouska v.d. Zwanendreef

Arko v.d. Zwanendreef

Nicot de Raineval

Zadok v. Reubie

Mombasa v.d. Zevenlinden

Viking von Werner Junghof 

Carola v.d. Vogelweide

Filou v.d. Barenburg

Hector Mofi Queen of the night

Kitti v. Haingraben

kamp3

Sascha v.d. Zwanendreef

Arline v. Carina

Unic de la Ferme de L’Abbaye

Volta de la Ferme de L’Abbaye

Robin v. Nehenhoven

Fallon Greca Queen of the night

Flame Greca Queen of the night

Vulcain Valdo de la Ferme de L’Abbaye

Lord George von Werner Junghof

Fenja Greca Queen of the night

030. Fenja Greca Queen of the Night

Joris v. Nihenhoven

Jeroen Paca Queen of the night

Nikita v. Nihenhoven

Oscar Joey von Werner Junghof

Destiné DEN de la Barque de L’Esprit

Emir Gabber v.h. Shogûnnaat

Fadé de la Barque de L’Esprit

Igor v.d. Groote Ruyghte

Ilse v.d. Groote Ruyghte

Jo-Ann

kamp4

Hestia de la Barque de L’Esprit

Hiram de la Barque de L’Esprit

Houri de la Barque de L’Esprit

Fleuron de la Barque de L’Esprit

Bonnie from Artactica

Anka v.d. Weidebeek

Jaguar des Jardins de L’Armonial

Haggith de la Barque de L’Esprit

Natif de la Barque de L’Esprit

Myrthe de la Barque de L’Esprit

haggith de la barque de lesprit vmv

Lianne de la Barque de L’Esprit

Xhano de la Barque de L’Esprit

Vardo de la Barque de L’Esprit

Yannah de la Barque de L’Esprit

Aimée van het Pepelienehofje

Dario de la Barque de L’Esprit

Windamir’s Onix des Charmettes

Yoker von Cronsbach

Bono van het Pepelienehofje

Balder van het Pepelienehofje

kamp1

Bento van het Pepelienehofje

Aïda de L’Ascherann

Duffyco’s Fabienne

Dexter van het Pepelienehofje

Beau van het Pepelienehofje

Alex Rowar van Rayland

Berlin de L’Ascherann

Bagheera de L’Ascherann

Celano of Bandits Farm

Boris de L’Ascherann

066. Alex Rowar van Rayland

Stallvaktens Deilige Dagny

Tiffany Black Bohemia

Vleau v.d. Haflingern

Dutchman van de Walhecke

Dakyra van de Walhecke

Diva van Rayland

Corelli-Cara de L’Ascherann

Cyrus-Bono de L’Ascherann

Duffyco’s Quentchen Glück

Cane de L’Ascherann

Duffyco's Quentchen Gluck

Clever de L’Ascherann

Duc de Digue

Andascha von den Turbopfoten

Duscha de L’Ascherann

Hugo vom Sternentor

Djady de L’Ascherann

Quazan vom Unteren Niederrhein

Hapiness Black Bohemia

Treulieb’s Daniela

Hagar of Bandits Farm

Micky Amigo von Cronestein

Fabulous Flint de L’Ascherann

Gino de L’Ascherann

Proud Jewel Aya

shapeimage_1

Comet van de Beste Maatjes

Händel Hayfa de L’Ascherann

Proud Jewel Ace

Dasher van de Beste Maatjes

Iron Icarus de L’Ascherann

Izzi de L’Ascherann

Proud Jewel Bonnie

Kody van Rayland

Kohinoor Kodi de L’Ascherann

Sterre Fee von Cronestein

Gentle of the Silent Path

Nero van Rayland

Nox van Rayland

Kanada Ugninis Agatas

Levy van Rayland

Yfke in Red von Cronestein

Doutzen in Red von Cronestein

Goldwin in Red von Cronestein

Avicii Deejee von Cronestein

Duitse Pinschers met de titel Nederlands Jeugd Kampioen (ingevoerd in 2006)

Dutch man van de Walhecke

XitAmiZ Pazzepartout

Cane de L’Ascherann

Duffyco’s Quentchen Glück

Corelli-Cara de L’Ascherann

Cyrus-Bono de L’Ascherann

eMeneMs Noble Nicky

Djady de L’Ascherann

Duscha de L’Ascherann

Hapiness Black Bohemia

happynedkamp 023

Treulieb’s Daniela

Issy Black Bohemia

Micky-Amigo von Cronestein

Fabulous Flint de L’Ascherann

Gino de L’Ascherann

Dito of the Silent Path

Isadora of Bandits Farm

Comet van de Beste Maatjes

Proud Jewel Aya

Händel Hayfa de L’Ascherann

2puppiesweekenmigos 047

Proud Jewel Ace

Proud Jewel Bonnie

Iron Icarus de L’Ascherann

Isabel de L’Ascherann

Kohinoor Kodi de L’Ascherann

Kaya de L’Ascherann

Lexi Layla de L’Ascherann

Hertog Jan van de Beste Maatjes

Proud Jewel Hailey

Sterre Fee von Cronestein

IMG_4296_bewerkt-3

Menno de L’Ascherann

Monte de L’Ascherann

Gentle of the Silent Path

Proud Jewel Indigo

Hachi of the Silent Path

Nero van Rayland

Nox van Rayland

Kanada Ugninis Agatas

Yfke in Red von Cronestein

Doutzen in Red von Cronestein

Avicii Deejee von Cronestein

Duitse Pinschers met de titel Nederlands Veteranen Kampioen (ingevoerd in 2006) 

Ascher de la Barque de L’Esprit

Aida de L’Ascherann

Bono van het Pepelienehofje

Berlin de L’Ascherann

Diva van Rayland

Duc de Digue

DSC00008

Duitse Pinschers met de titel  Internationaal Kampioen

Trix Petit Bonheur

Sousie van de Reinkenhof

Roy von Werner Junghof

Arko van de Zwanendreef

Viking von Werner Junghof

Fallon Greca Queen of the Night

Emir Gabber van het Shogunnaat

Bonnie from Artactica

Myrthe de la Barque de L’Esprit

Aimee van het Pepelienehofje

006. Trix petit bonheur

Yoker vom Cronsbach

Bono van het Pepelienehofje

Aida de L’Ascherann

Bento van het Pepelienehofje

Berlin de L’Ascherann

Duc de Digue

Corelli-Cara de L’Ascherann

Andascha von den Turbopfoten

Dakyra van de Walhecke

Clever de L’Ascherann

Duc 1

Hagar of Bandits Farm

Duscha de L’Ascherann

Fabulous Flint de L’Ascherann

Hapiness Black Bohemia

Micky Amigo von Cronestein

Händel Hayfa de L’Ascheraan

Gino de L’Ascherann

Quazan vom Unteren Niederrhein

Dasher van de Beste Maatjes

Proud Jewel Ace

Iron Icarus de L’Ascherann

Sterre Fee von Cronestein

Gentle of the Silent Path

shapeimage_3

Duitse Pinschers met de titel  DPVN jaarprijs (tot 2015)

Reuen

1987 Robin v. Nihenhoven

1988 Robin v. Nihenhoven

1989 Vulcain Valdo de la Ferme de l’Abbaye

1990 Jeroen Paca Queen of the night

1991 Jeroen Paca Queen of the night

1992 Fadé de la Barque de l’esprit

1993 Haràn de la Barque de l’esprit

1994 Hiram de la Barque de l’esprit

199 Fleuron de la Barque de l’esprit

1996 Haggith de la Barque de l’esprit

1997 Natif de la Barque de l’esprit

1998 Vardo de la Barque de l’esprit

1999 Xhano de la Barque de l’esprit

2000 Yoker von Cronsbach

2001 Dario de la Barque de l’esprit

2002 Bento v.h. Pepelienehofje

2003 Dexter v.h. Pepelienehofje

2004 Alex Rowar van Rayland

2005 Bagheera de l’Ascherann

2006 Dutchman van de Walhecke

2007 Cane de L’ Ascherann

2008 Cyrus-Bono de L’Ascherann

2009 Duc de Digue

2010 Fabulous Flint de L’Ascherann

2011 Gino de L’Ascherann

2012 Iron Icarus de L’Ascherann

2013 Kohinoor Kodi de L’Ascherann

2014 Menno  de L’Ascherann

066. Alex Rowar van Rayland

Teven

1987 Flame Greca Queen of the night

1988 Fallon Greca Queen of the night

1989 Fallon Greca Queen of the night

1990 Fenja Greca Queen of the night

1991 Nikita v. Nihenhoven

1992 Destiné DEN de la Barque de l’esprit

1993 Hestia de la Barque de l’esprit

1994 Houri de la Barque de l’esprit

1995 Anka v.d. Weidebeek

1996 Myrthe de la Barque de l’esprit

1997 Hestia de la Barque de l’esprit

1998 Yannah de la Barque de l’esprit

1999 Aimée v.h. Pepelienehofje

2000 Windamir’s Onix des Charmettes

2001 Aida de l’Ascherann

2002 Aida de l’Ascherann

2003 Aïda de l’Ascherann

2004 Berlin de l’Ascherann

2005 Berlin de l’Ascherann

2006 Stallvaktens Deilige Dagny

2007 Duffyco’s Quentchen Gluc

2008 Clever de L’Ascherann

2009 Duscha de L’Ascherann

2010 Djady de L’Ascherann

2011 Handel Hayfa de L’Acherann

2012 Izzi de L’Ascherann

2013 Lexi Layla de L’Ascherann

2014 Händel – Hayfa de L’Ascherann

Duffyco's Quentchen Gluck